Maglownica VW Renault Opel Mercedes Peugeot Ford Citroen BMW Audi

Maglownica VW Renault Opel Mercedes Peugeot Ford Citroen BMW Audi
Adres strony, który dotyczy tego ogłoszenia to:
www. autoregeneracja.pl
Przekładnia kierownicza tzw maglownica do marki auta wymienionego w tytule ogłoszenia. Maglownice do poszczególnych typów i rodzajów aut, oraz ich roczników, a nawet miesięcy w których zostały wyprodukowane różnią się wieloma szczegółami, które ustalisz z pomocą naszego konsultanta podczas rozmowy telefonicznej. Jeżeli zależy ci na czasie zawsze możemy dostarczyć odpowiednią przekładnię już po pełnej regeneracji. W tej opcji obowiązuje zwrot zużytej przekładni lub kaucja do momentu zwrotu uszkodzonej przekładni. Tym sposobem wymiana tego elementu w twoim samochodzie trwa kilka godzin i możesz ją powierzyć każdemu serwisowi mechaniki pojazdowej, który sobie wybierzesz.
Wszystkie przekładnie zregenerowane w naszym zakładzie, niezależnie od opcji naprawy która ci odpowiada, są objęte roczną kartą gwarancyjną bez ograniczania przebiegu pojazdu w którym zostały zamontowane.

Regeneracją przekładni kierowniczych zajmujemy się od 15 lat i jesteśmy jedną z największych i najbardziej doświadczonych firm w tej branży. Współpracujemy z wieloma serwisami samochodowymi w naszym kraju i UE. Posiadamy ponad 30 tysięcy przekładni do wszystkich marek i typów samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych i autobusów w tym do twojego auta.

Cena w ogłoszeniu jest elementem stałym do której należy doliczyć wartość elementów przekładni, które będą wymienione na nowe podczas procesu regeneracji przekładni – twojej przekładni dostarczonej do nas do regeneracji. Jest to najtańsza opcja, ale nie najszybsza.
Polecamy zamówienie właściwej dla twojego auta przekładni podczas rozmowy telefonicznej z naszym konsultantem, a potem wymianę jej w wybranym przez siebie serwisie. Ta opcja skutkuje naprawą twojego auta w kilka godzin.
Pracujemy: pon. - piąt. 8 -18 sob. 8 - 14
Link: olx.pl/oferta/CID5-IDcu4bR.html